V skladu z odločitvijo Vlade RS so na današnji seji (5.11. 2020) sprejeli sklep, da vrtci v prihodnjem tednu, od 9.11. do 13.11. 2020 nadaljujejo delo na enak način, kot je ta določen z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Vzgojno-izobraževalni zavodi morajo pri izvajanju dejavnosti upoštevati priporočila MIZŠ in smernice NIJZ. Še vedno gre za starše, ki opravljajo dela, ki so pomembna za delovanje družbe in države. Za čas ukrepov ste starši, ki ne pripeljete otroka v vrtec oproščeni plačila. Glede na informacije vlade o podaljšanju delnega odprtja vrtca, vas naprošamo, da v kolikor doslej niste potrebovali vrtca in ga od 9. 11. 2020 dalje potrebujete to sporočite na e-mail alenka.korasa@os-brusnice.si. do 6.11. 2020 do 12.00 ure. Še enkrat vas prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in to le v primeru, da zanje ne morete zagotoviti varstva drugje. Prosimo, da se strogo držite priporočil in navodil o higienskih ukrepih. Hkrati pa vas obveščamo, da obvezno izpolnite obe izjavi, da je otrok zdrav.

Hvala za sodelovanje in razumevanje.

Ostanite zdravi in lep pozdrav, pomočnica ravnateljice v vrtcu Alenka Korasa