Organizacija vrtca

ORGANIZACIJA VRTCA

(šolsko leto 2019/2020)

Vrtec je odprt vse delovne dni v tednu, razen ob sobotah. Poslovalni čas vrtca je od 5.15 – do 16.00 ure. Dosegljivi smo na telefonski številki 07-30-85-404 in elektronski pošti ro-vrtec.brusnice@guest.arnes.si.

V šolskem letu 2016/2017, smo odprli dislocirano enoto Vrtca Brusnice, v kateri so strokovne delavke vrtca dosegljive na telefonski številki 07-30-85-401. Enota vrtca je na  lokaciji Velike brusnice 7 (nad trgovino Spar). Obratovalni čas nove enote je od 5.30 do 16.00 ure.

Uradne ure vodje vrtca so vsak ponedeljek in torek zjutraj, od 7.00 -8-00 ure in od 11.00 do 15.00 ure popoldan.  V času praznikov starši individualno vpisujejo prisotnost otrok. V primeru, da bo za potrebe varstva vpisanih manj kot štirje otroci, bo vrtec zaprt.

Varovanci vrtca so razporejeni v pet starostnih skupin, ki jih vodijo strokovne delavke vrtca. Vzgojiteljica Anja Mohar dopolnjuje skrajšan (6 urni) delovni čas vzgojiteljice Andreje Zupet Jeglič v skupini Muc. Anja Mohar enako dopolnjuje delovno mesto vzgojiteljice v skupini Čebelic.

SKUPINA RAČKE  raka022
STAROST PRVO STAROSTNO OBDOBJE  (1-2)
VZGOJITELJICA JOŽICA KAVŠEK
 VZGOJITELJICA POMOČNICA  METKA MLAKAR