V Vrtcu Brusnice se je znova odvijal čaroben dogodek, ko je skupino Pikapolonice obiskal prav poseben gost – škrat Žvrk! Tokrat je pustil skrivnostno pismo, ki je vse otroke navdušilo. V pismu je škrat Žvrk izrazil željo, da bi imel posnetek iz gozdne igralnice, natančneje, da jo spremenijo v gozdno telovadnico. Otroci so bili nad idejo navdušeni in so se takoj pripravili na snemanje. S svojimi razigranimi gibi so poskrbeli za prav poseben posnetek, ki bo nedvomno škratu Žvrku polepšal dan. Vzdušje med snemanjem je bilo polno smeha in veselja, saj so otroci uživali v nenavadni nalogi, ki jim jo je zaupal škrat Žvrk. Posnetek, ki je nastal po njihovih najboljših snemalskih, idejnih, telovadnih zasnovah, si sedaj lahko ogledate na spodnji povezavi.

Gozdna telovadnica.mp4