Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 27. 5. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na prireditev Pozdravljen, češnjev cvet 2024, ki jo bomo organizirali skupaj z učenci OŠ Brusnice in otroki vrtca Brusnice. Prireditev bo potekala na šolskem igrišču.

V prilogi Vam pošiljamo vabilo. Predstavili se Vam bomo s kratkim kulturnim programom in z aktivnostmi na stojnicah ter gibalnimi dejavnostmi, ki se bodo izvajale na travnatem igrišču.

Vse aktivnosti se bodo pričele izvajati po skupnem kulturnem programu. S sodelovanjem na posameznih stojnicah oz. gibalnih aktivnostih boste lahko prispevali v šolski sklad. Zbrana sredstva, pridobljena na prireditvi, bodo namenjena za socialno šibke otroke in nadstandardne dejavnosti.

V primeru dežja bo prireditev prestavljena. O vsem boste pravočasno obveščeni.

Lepo vabljeni, da se skupaj poveselimo ob skorajšnjem zaključku letošnjega šolskega leta.

Dostopnost